Ak Parti Kadın Kolları’ndan teşekkür ziyareti

Ak Parti Kadın Kolları’ndan teşekkür ziyareti

Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Fazilet Zehra Köktaş, Beraberindeki kadın kolları yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Orman İşletme Müdürlüğü’ne teşekkür ziyaretinde bulundular..

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Köktaş yapmış oldukları ziyareti, geçtiğimiz günlerde 15 Temmuz Şehitleri Anısına Hatıra Ormanı Etkinliğinde orman işletme müdürlüğünün vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etmek için gerçekleştirdiklerini dile getirirken, 15 Temmuz Şehitlerimizi yaşatmak adına ilimizde yapmamız gereken ne varsa İl Başkanımız, Teşkilatımız ve Kadın Kolları olarak bizler var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz, geçtiğimiz cumartesi 246 Şehidimiz için 246 fidan dikimi organizasyonumuzu gerçekleştirdik. Orman işletme Müdürlüğümüzün bizlere vermiş olduğu 246 fidan ve yer temini için şahsım ve kadın kollarımız olarak teşekkürlerimi iletiyorum şeklinde konuştu.

Orman İşletme Müdürü Mehmet Taşan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyerek, desteklerinin artarak devam edeceğini söyleyerek, yapmış olduğu ziyaretten dolayı kadın kolları başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

Yorum Yapın