AK PARTİ ORTAKÖY İLÇE BAŞKANI ALİ RİZA ÖZDEMİR’İN JANDARMA’NIN 178. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

AK PARTİ ORTAKÖY İLÇE BAŞKANI ALİ RİZA ÖZDEMİR’İN JANDARMA’NIN 178. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

 

“AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ÖZDEMİR’İN JANDARMA TEŞKİLATININ KURULUŞUNUN 178. YILI MESAJI “

AK Parti Ortaköy İlçe Başkanı Ali Riza Özdemir, Jandarma teşkilatının kuruluşundan bugüne kadar Türkiye’nin huzuru ve güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin asayişten teröre, toplumsal olaylardan trafiğe pek çok alanda görev ifa ettiğini bildirdi.
     

Ak Parti İlçe Başkanı Özdemir, Jandarma Teşkilatının 178’inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Özdemir, mesajında Jandarma teşkilatının vatan sevgisi, modern donanımı, disiplini ve kabiliyeti ile hukuk, adalet, insan hakları ve demokratik değerlere bağlılığıyla Türk Milletinin gönlünde özel bir yere sahip olduğunu kaydetti.

Özdemir, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Vatan sevgisi, iyi eğitimli personeli, modern donanımı, disiplini, kabiliyeti ve görev bilinciyle milletimizin takdirini kazanan Jandarma Teşkilatımız, köklü ve başarılı geçmişinden aldığı güçle geleceğe hazırlanmaktadır. 14 Haziran 1839 tarihinde kurulan, terörle mücadelede gösterdiği üstün gayret, amansız mücadele ve büyük fedakârlıkla Jandarma Teşkilatımız, Milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinmiştir. Ayrıca mukaddes vatan topraklarımız uğruna canları pahasına görevini yaparken şehit olan kahraman askerlerimizi de Milletimiz ebediyen hatırlayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Jandarma Genel Komutanlığının 178. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, bu anlamlı gün dolayısı ile bütün kahraman şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.” dedi.

Yorum Yapın