Ak Parti Ortaköy İlçe Başkanı Ali Riza ÖZDEMİR’in Ramazan Bayramı Mesajı

Ak Parti Ortaköy İlçe Başkanı Ali Riza ÖZDEMİR’in Ramazan Bayramı Mesajı

Ak Parti Ortaköy İlçe Başkanı Ali Riza ÖZDEMİR, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Özdemir, mesajında birlik ve beraberlik demek olan bayramlarımızın birincisinde,  Ramazan Bayramına ulaşmış bulunuyoruz.  ‘´ “Bayramlar birlik ve beraberliğimizin sağlanması, güçlenmesi ve kardeşlik duygularımızın artmasında ki en önemli günlerimizdir. Sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde ülkemizin ve İslam âleminin güzel bir bayram geçirmesini temenni ediyorum” dedi.

ÖZDEMİR; Bir ay boyunca ibadetlerimizi yaptık. Kadir gecemizi idrak ettik. Ramazan Bayramına ulaştıran rabbimize çok şükür. Bayramlar dargınlıkların unutulduğu, insanların birbirleriyle kucaklaştığı özel günlerdir. Barışı ne kadar çoğaltabilir ve hayata yayabilirsek, dünya o kadar güzelleşecektir. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu Bayramı, dayanışma ruhumuzu, kardeşlik bağlarımızı pekiştirecek bir fırsat olarak görmeliyiz.Tüm vatandaşlarımızın bayramlarını tebrik ediyor, bu mübarek günlerin tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi. 

 

Özdemir, Ak Parti Ortaköy İlçe Teşkilatı’nca düzenlenecek bayramlaşma programının Bayramın 1. günü saat 13:00’de Parti Ortaköy İlçe Binası’nda gerçekleştirileceğini açıkladı.

1380 izlenme

Yorum Yapın