Başkan Yazgı’dan Ziraat Odası Başkanı Koçak’a ziyaret

Başkan Yazgı’dan Ziraat Odası Başkanı Koçak’a ziyaret

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle birlikte Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Oda Başkanı , Başkan Yazgı ile karşılıklı görüş alış verişinde bulundu.

Yapılan görüşmelerin ardından Oda Başkanı Koçak ile Başkan Yazgı, Ziraat Odasının birimlerini gezerek çiftçi vatandaşlarla görüştüler.

Emin Koçak, Aksaray’daki çiftçilerin yorulmaması için İl Tarım Müdürlüğü elemanlarıyla ortak hizmet yürüttüklerini ifade ederek “ Ziraat Odası olarak İl Tarım Müdürlüğü ile beraber 2 yıldır Aksaray’daki çiftçilerimizin yorulmaması için ÇKS kaydı yaptıran 50 yaş üzeri 60.70.80 yaşında çiftçilerimiz yorulmasın diye arkadaşlarımızla beraber Ziraat odasında işlemlerini yapıyorlar Yukarıda da İl Tarım Müdürlüğü elemanları çiftçilerimizin ÇKS kaydını alıyor. İşlemlerini burada tek noktada bitiriyoruz. Bende sizin huzurunuzda çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum ”dedi.

Belediye Başkanı Yazgı ise Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak’a teşekkür ederek “ Sayın Başkanımızın her kurumla çok güzel bir diyalogu var. Hem belediyemizle hem de diğer kurumlarla çok iyi diyalog içindeler. Çiftçilerimize böyle güzel bir hizmet verdiği için ayrıca teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yapın