Batıkent Diş Polikliniği

Batıkent Diş Polikliniği

Ağız ve Diş Bakımının Önemi Nedir?

Günümüzde insanlar bilinçli bir şekilde ağız ve diş bakımına önem vermektedir. Merkezlerimizde yapılan rutin kontroller esnasında tespit edilen her türlü sağlık sorunu ve tedavi gerekliliği uzman diş hekimlerimiz eşliğinde titiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Batıkent diş sağlığı polikliniğimiz ile müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Ağız sağlığınızı kendinize yakın hissettiğiniz ve güvendiğiniz hekimlere emanet etmek vereceğiniz en doğru kararlar arasında yer alacaktır. Diş hekimine ilk defa gidecekseniz o zaman Ankara’nın her bölgesine yaygın bir şekilde verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilir ve ağız sağlığınız ile ilgili ihtiyaçlarınızı hekiminize anlatabilirsiniz.

Tüm sağlık geçmişinizi ve aklınızda yer alan planları net bir şekilde aktarmanız birlikte doğru bir yol seçmenizi sağlayacaktır. Rutin kontroller ile ağız sağlığınızı koruyacak ve dişlerinizin daha uzun ömürlü ve kaliteli bir ömürleri olmasını sağlayacaksınız. Diş taşlarından korunmak ve diş etleri ile yaşanabilecek sıkıntılara daha erken müdahale edebilmek için hem şimdi size en yakın olan adresimizden randevu alabilirsiniz. Diş ağrısı çekmeden alınacak önlemler sayesinde yaşam kalitenizi de en üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Kliniklerimizde verilen hizmetler arasında,

  • İmplant tedavisi,
  • Diş estetiği,
  • Endodonti ve
  • Ortodonti gibi her türlü tedavi seçeneği yer almaktadır.

Modern teknolojiler ile donatılmış Batıkent diş sağlığı merkezimize gelerek yapılacak muayenede ihtiyaçlarınızı birlikte tespit edebilir ve izlenmesi gereken yolu belirleyerek tedaviye başlayabiliriz. Ağız kokusu ve benzer sorunların ihmal etmeye gelmeyeceğini bilmelisiniz. Size hizmet etmekten mutluluk duyacağız.

Bize ulaşmak için: www.eryadent.com

Yorum Yapın