Etimesgut Diş Kliniği

Etimesgut Diş Kliniği

Diş Sağlığını Korumak İçin Düzenli Fırçalama Yeterli Olmayabilir

Ağız ve diş bakımı beden sağlığının sürekliliği için büyük önem arz etmektedir. Yalnızca düzenli diş fırçalamanın ağız sağlığı açısından yeterli olmadığını hepimizin bilmesi gerekmektedir. Konusunda uzman hekimler ve modern teknolojiler ile sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için siz de Etimesgut diş sağlığı merkezimizden hemen randevu alabilirsiniz. Diş bakımının en temel ihtiyacı dişlerin,

  • Düzenli olarak,
  • Doğru malzeme seçimi ile
  • Yeterli süre boyunca fırçalanması olacaktır.

Ancak bu bakım genel ağız ve diş sağlığı için yeterli değildir. Dişlerde biriken diş taşlarının da düzenli olarak temizlenmesi önerilmektedir. Dişlerinizi nasıl temizlemeniz gerektiğini ve ağız sağlığı için kullanmanız gereken diğer sağlık malzemeleri hakkında gerekli bilgiyi hekimlerimizden öğrenebilirsiniz. Düzenli olarak yapacağınız diş kontrolleri sayesinde sorunları baştan tespit edebilir ve tedavisi aşamasında da daha konforlu bir süreç geçirebilirsiniz. Ankara’da yaygın olarak verdiğimiz hizmetler arasında pedodonti, protez tedavisi ve implant tedavisi de yer almaktadır.

Etimesgut diş sağlığı polikliniğimize gülüşünden memnun olmayan, dudak ve çene kemiklerinin görünümünü beğenmeyen kişilerde diş estetiği için başvuruda bulunabilirler. Kişiye özel çözüm önerilerimiz ve tedavi seçeneklerimiz ile kısa zaman içinde aynalar ile barışmanızı sağlayabiliriz. Ağız ve diş sağlığı açısından sorunsuz bir bireyseniz o zaman yılda en az 2 kere yapılacak rutin kontroller ile çürük oluşumlarını önceden fark edebilir ve tedavisini başlayabiliriz. Dişlerinizi ne kadar fırçalarsanız fırçalayın diş taşı oluşumundan sadece hekim müdahalesi ile kurtulabileceğinizi bilmelisiniz.

Bize ulaşmak için: www.eryadent.com

Yorum Yapın