Köylerin sorun ve ihtiyaçları görüşüldü

Köylerin sorun ve ihtiyaçları görüşüldü

Vali Aykut Pekmez; bir grup köy muhtarı ile sorun ve ihtiyaçlarla ilgili değerlendirme toplantısı düzenledi.

; bir grup ile sorun ve ihtiyaçlarla ilgili değerlendirme toplantısı düzenledi. Köylerden yol, içmesuyu, kilitli parke taşı konularında taleplerin geldiğini belirten Vali Pekmez; öncelikli hizmetlerin sunulması için hep beraber gayret göstereceklerini söyledi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, Ziraat Odası Başkanı ve Kazıcıktol Köyü Muhtarı Emin Koçak beraberinden, İsmailağatolu Köyü Muhtarı Abdurrahman Coşkun, Hırkatol Köyü Muhtarı Ramazan Baş, Hatipağatolu Köyü Muhtarı Menderes Doğanay, Selecikösetolu Köyü Muhtarı Adem Koçak, Ulukışlatolu Köyü Muhtarı Alpaslan Arık, Yapılcan Köyü Muhtarı Ramazan Yapılcan, Ataköy Köyü Muhtarı Çapan Çıtak’tan oluşan heyet ile Valilik Makamında görüşen Vali Aykut Pekmez; muhtarların sorunlarını dinledi.

Muhtarların grup köylerde içmesuyunun yetersiz olduğunu belirtmeleri üzerine Vali Pekmez, köylerin içmesuyu konusunda taleplerinin karşılanması için konuyu inceleyerek sorunun çözümü için çalışacaklarını belirtti. Millete hizmet için görev yaptıklarını vurgulayan Vali Pekmez el ele verip sorunların çözümü, eksikliklerin giderilmesi için gayret göstereceklerini söyledi.

555 izlenme

Yorum Yapın