MHP Ortaköy İlçe Başkanı Çakıroğlu’ndan ” Ramazan Bayramı” Mesajı

MHP Ortaköy İlçe Başkanı Çakıroğlu’ndan ” Ramazan Bayramı” Mesajı

MHP Ortaköy İlçe Başkanı Mehmet Çakıroğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Çakıroğlu mesajnda, 

Çok büyük bir manevi iklimle birlikte Mübarek Ramazan ayını idrak ettik. Allah cümlemizin tuttuğu oruçları ve yaptığımız ibadetleri kabul ve makbul eylesin. Ramazan ayı aynı zamanda gün geçtikçe daha fazla ihtiyacımız olan birliğimizi, dayanışmamızı ve kardeşliğimizi pekiştirdiğimiz bir manevi atmosferi de bizlere yaşattı. Allah bu maneviyatımızı daim eylesin…

Ülkemiz zor ve ciddi bir süreçten geçerken düşmanlarımız bu mübarek ayda da durmadılar ve özellikle son günlerde şehit haberlerinin yoğunluğu ciğerimizi derinden yaktı. Vatan için toprağa düşen gencecik yiğitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla yad ediyorum…

Türk-İslam Ülküsü işte bu zamanlarda çok daha büyük bir anlam kazanmaktadır. Tarih boyunca adaleti ve mazlumun hakkını savunmayı görev edinmiş bir neslin evlatları olarak atalarımızdan aldığımız bu kutlu davayı gelecek nesillere devretmek bizim asli vazifemiz olmalıdır. Milli ve Manevi değerlerimize sımsıkı sarılarak Ülkemiz ve milletimiz için daha refah dolu bir gelecek sağlamak için daha çok çalışmalı ve daha çok üretmeliyiz.

Bu vesile ile;

Başta Şehit ailelerimiz olmak üzere Türk-İslam Ülküsü uğruna canını veren kahramanlarımızın ruhunu saygıyla yad ediyorum. Mübarek Ramazan Bayramının devletimiz, milletimiz ve Türk- İslam alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

 

Çakıroğlu, MHP İlçe Teşkilatı Bayramlaşma Programının Bayramın 2. Günü(25 Haziran 2017 Pazartesi) Saat 13:30’da Yunus Emre Parkı’nda gerçekleştirileceğini söyledi.

Kategori: MHP ORTAKÖY

1099 izlenme

Yorum Yapın