Sincan Diş Hekimi

Sincan Diş Hekimi

Sağlıklı Dişler İle Hastalıklardan Korunabilirsiniz

Sağlıklı bir ağız ve diş ile pek çok önemli hastalıktan korunabileceğinizi biliyor muydunuz? Senede sadece 2 kere yaptıracağınız rutin kontroller ile sadece ağız değil tüm vücudunuzun sağlığını koruma altına alabilirsiniz. Sincan diş sağlığı merkezimizde verdiğimiz hizmetler arasında,

  • Diş estetiği,
  • Ortodonti,
  • Protez ve
  • İmplant tedavileri yer almaktadır.

Eksik dişlerin neden olabileceği yetersiz sindirim sorunlarından, günlük olarak yapılmayan diş temizliği sonucu oluşacak bakteri ve plak oluşumuna, kalp rahatsızlıklarından estetik sorunlara kadar her türlü konuda yanınızda olacak hekimlerimiz ile kendinizi ve geleceğinizi koruma altına alabilirsiniz.

Özellikle küçük yaşlardaki çocuklarda da düzenli diş kontrolü büyük önem taşımaktadır. Gelecekte diş hekiminden korkmayan ve sağlığını koruyan bir birey yetiştirebilmek için çocuk yaşlardan itibaren diş hekimini gidilmesi önerilmektedir. Sağlıklı diş ve diş etlerine sahip olmak isteyen bireylerin süt dişleri çıktığı andan itibaren yılda en az 2 kere bakım yaptırması önerilmektedir.  Ağrı olmadan yapılacak müdahalelerde sorun daha kolay bir şekilde çözülecek ve tedavi süresince yaşam kalitesi daha az etkilenecektir.

Diş Sağlığında Eğitimin Önemi Nedir?

Eğitim, hayatımızın her alanında olduğu gibi diş bakımında da son derece önemlidir. Sincan diş sağlığı merkezimizde düzenli bir disiplinin sağlanabilmesi için gerekli bilinçlendirme çalışmaları yapılmakta ve hastalarımız basılan broşürler eşliğinde bilinçlendirilmektedir. Siz de gece uykunuzu kaçıracak bir ağrınız olana kadar beklemeyin. Hemen şimdi size en yakın adreslerimizden birini arayarak randevunuzu alın ve hayata sağlıklı bir gülüş ile devam edin.

Bize ulaşmak için: www.eryadent.com

Yorum Yapın