Tuğgeneral Çırakoğlu Rektör Şahin’i ziyaret etti

Tuğgeneral Çırakoğlu Rektör Şahin’i ziyaret etti

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, ülkenin ve ülke insanının huzur ve güvenliği için yapılan ve yapılacak olan tüm çalışmaları desteklediklerini belirtti.

Jandarma Genel Komutanlığı MEBS Daire Başkanı , Niğde’de katıldığı bir taziye ziyaretinin ardından Ankara’ya dönerken Aksaray’a uğradı ve Rektör Prof. Dr. Yusuf Şahin’i makamında ziyaret etti. 15 Temmuz’da Türkiye’nin son derece kritik bir süreç yaşadığını ve bu sürecin vatansever asker ve milletin feraseti ile önlendiğini kaydeden Rektör Şahin, “Karanlık planlar 15 Temmuz’da milleti geçemedi. Dünyanın gözü önünde milletimiz bir kahramanlık destanı yazdı. Allah, bu süreci en az hasarla atlatmamıza yardımcı olan, milletin yanında yer alan, istikrardan ve demokrasiden yana davranan, söylemleri ve eylemeleri ile bunu destekleyen herkesten razı olsun” dedi. Tuğgeneral ise askerin her daim milletin yanında olduğunu vurguladı.

Ziyarette, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Rektör Şahin konuğuna kısaca ’yü tanıttı ve çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Yorum Yapın