Uygun Lacoste Fossil ve 10larca Marka Saatler modasaat.com’da

Uygun Lacoste Fossil ve 10larca Marka Saatler modasaat.com’da

Ülkemizde de oldukça yaygın olan saat markalarından bir tanesi olan Lacoste saat en ucuz modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Makul olarak görülen bu modellerin daha çok plastik kasalı olduğu bilinmelidir.

Ülkemizde de oldukça yaygın olan saat markalarından bir tanesi olan Lacoste saat en ucuz modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Makul olarak görülen bu modellerin daha çok plastik kasalı olduğu bilinmelidir. Ayrıca daha sade renkler de kullanılmıştır. Erkek modellerinde kullanışlı olmasının ön planda tutulduğu bir gerçektir. Bu nedenle daha basit bir görünüme sahiptir. Ancak su geçirmez özelliği, çift saat özelliği, kordon kalitesi, takvim, kronograf gibi faydalı içerikler yer alır. Kadınlara özel olarak sunulan modellerde ise daha çok gösteriş öne çıkmaktadır. Aksesuar olarak kullanılan saatlerin bunu düşünerek tasarlandığı söylenebilir. Kordon ve kasanın farklı tiplerde üretilmesinin yanında desenlere sahip olması da saati ilgi çekici yapmaktadır. Ancak yine de dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Uygun renk seçimine özen gösterilmelidir. Birbirinden ilgisiz olan renklerin yer aldığı saatlerin cafcaflı bir görüntüsü olacağı unutulmamalıdır. Göz yorucu ve itici renklerin olması saatin modelini de etkiler. Son zamanlarda Rose Gold olarak da bilinen rengin bayan saatleri için çok kullanıldığı görülmektedir. Özellikle kasa ve kordonun da tamamen altın kaplama şeklinde olması saatin daha da gösterişli olmasına neden olmaktadır.

Fossil saatler de giderek yaygınlaşan saatlerdendir. Daha çok spor tarzı modelleri ön planda olsa da klasik tarza dair de önemli modeller yer almaktadır. analog ve dijital seçenekleri de sunulmaktadır. Deri kordonlu modelinde bir hayli olduğu söylenebilir. Boyut anlamında daha küçük olan ve çelik kasalı modellerin daha uygun olduğu bilinmelidir.

İfade edilen markaların dışında daha birçok markanın da önemli modellere sahip olduğu unutulmamalıdır. Japon merkezli bir marka olan Seiko’nun da birçok ürününe modasaat.com/kategori/seiko.aspx linki ile bakılabilir. Zahmetsiz bir şekilde saat almak isteyen kişiler için çok kullanışlı bir şekilde tasarlanmış bir sitedir. Son derece güvenilir ve kaliteli markaların hemen hemen bütün modelleri yer almaktadır. Bununla birlikte markalara ait ürünlerin outlet ürünleri de yine sitede bulunabilir. Uygun ödeme seçenekleri sunulan sitede herkese uygun fiyatlarda ürünler de mevcuttur. Fiyat aralığına göre de ürün belirleme imkânı bulunmaktadır. Ayrıca yapılacak alışveriş tutarının 150 TL olması durumunda ücretsiz kargo imkânı da bulunmaktadır. Yaklaşık iki iş günü içerisinde arzu edilen saat, teslim edilmektedir. Herhangi bir aksiliğin çıkması durumunda ise yine ücretsiz olarak ürün iadesi de yapılmaktadır. Bunun dışında ürünlerin belli aralıklar ile indirime girmesi de yine takip edilebilir. Çok beğenilen ürünün indirime girmesi durumunda hemen mesaj gelmektedir. Bu sayede indirimli fiyatı ile alma imkânı da bulunmaktadır.

Kategori: Teknoloji

492 izlenme

Yorum Yapın