Hakkımızda

AksarayHaberleri.com, Aksaray’dan haberleri temel alarak güncel, politika, spor, magazin, kültür ve sanat, dış haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak için oluşturulmuş ilkeli, tarafsız ve güvenilir haber sitesidir.

İLKELERİMİZ

  • Tarafsız Habercilik: Sitemizde yayınlanan haberlere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Haberi okura ulaştıran “aracı” olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.
  • İlkeli Habercilik: Okurlarımıza sunduğumuz haberlerin içeriğini oluştururken “iyi haber / kötü haber”, “müjdeli haber / kara haber” olması ile ilgilenmiyoruz. Haberi sunarken, okura yalnızca gerçeği, yalnızca olanları, aktarıyoruz.
  • Güvenilir Habercilik: Haberleri okurlarımıza sunarken bir gerçeğin ve herhangi bir olayın kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde minik puntolarla bir kenara atılarak gözden saklanmaması gerektiğini savunuyoruz. Her ne olduysa ve her ne olay haber niteliği taşıyorsa bizim konumuzdur ve okurun bunu bilmeye öğrenmeye hakkı vardır. Hiç bir haberi saklamayacağız, küçültmeyeceğiz, gözden kaçırmayacağız.