İçinde eğlenceli konseptlere dahil olabileceğiniz, farklı fotoğraflar çekebileceğiniz ya da yaratıcı storyler paylaşabileceğiniz çağdaş bir alan olan Türkiye’nin birinci toplumsal medya müzesi Happy Hour, 11 Şubat’ta Ege Perla’da İzmirlilerle buluştu.

Zirve Emlak Yatırım idaresindeki İzmir’in öncü karma projesi Ege Perla, İzmir’e yepisyeni bir cümbüş konsepti kazandırdı. Cümbüş ve teknolojiyi bir ortaya getiren Türkiye’nin birinci toplumsal medya tecrübe müzesi Happy Hour’da ziyaretçiler özel olarak kurgulanmış odalarda rengarenk bir dünya ile buluşuyor.

2019 yılında İstanbul’da açılan toplumsal medyada büyük yankı uyandıran Türkiye’nin birinci interaktif tecrübe ve toplumsal medya müzesi olma özelliğini taşıyan Happy Hour, İstanbul’un akabinde İzmirlilerle buluştu.

 

Happy Hour’un En Beğenilen 20 Konsepti Ege Perla’da İzmirlilerle buluştu

Toplumsal medya kullanıcılarının gerçek dünyada oluşturmaya çalıştıkları yaratıcı konseptleri tek bir çatı altında toplayarak Türkiye’de bir birincisi gerçekleştiren Happy Hour, dev şekerlerden top havuzuna, sonsuzluk ışığından boks ringine kadar en popüler konseptlerini Ege Perla’da İzmirlilerin beğenisine sundu. 

 

Happy Hour’un Eğlenceli Dünyasında Hijyen İlk Sırada 

Hafta içi her gün açık olacak olan müzede her türlü hijyen ve mesafe kuralları ön planda tutuluyor. Mekan içerisinde dezenfektan istasyonları, dileyen müşterilere eldiven tedariği, tüm dekorlar, kabinler, top havuzunun içi ve duvarları Sağlık Bakanlığı onaylı nano teknolojik dezenfeksiyon ile sıklıkla temizleniyor.  

 

Happy Hour; mutlu olmak, eğlenmek isteyen herkese hitap eden çok renkli bir dünya! Anılarınızda yerini alacak bu rengarenk dünyayı keşfetmek için Ege Perla’ya bekliyoruz.

Hibya Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir